Hakkımda

Av-Mihrac-Coban-Kimdir

av. MİHRAÇ ÇOBAN kimdir ve avukat MİHRAÇ ÇOBAN hakkında. Ceza avukatı MİHRAÇ ÇOBAN hakkımızda sayfası

Kimdir ?

Ankara doğumlu Avukat Mihraç Çoban kimdir ? Ankara’da doğup büyüyen ve Ankara’ya oldukça güzel hizmetler yapan avukat Mihraç Bey hakkında tüm bilgiler burada yer alıyor.

KONYA SELÇUK HUKUK

Ülkemizin sayılı hukuk fakülteleri arasında gösterilen Selçuk Üniversite’si Hukuk bölümünden 2016 yılında derece ile mezun olmuştur. Aynı bölümde bulunan deneyimli avukatlar ile hiçbir zaman bağını koparmayan Av. Mihraç Çoban Selçuk Üniversite’sinde bir çok çalışmalar yürütmektedir.

CCK HUKUK OFİSİ

Ankara’nın Çankaya İlçesinde bulunan en nezih semtlerden biri olan Yıldızevler’de kurulmuştur. 2019 yılında kurulmuş olan CCK Hukuk Bürosu’nda çalışan çok fazla avukat bulunmaktadır. Bu kapsamda CCK Hukuk Bürosu her türlü avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

AV. MİHRAÇ ÇOBAN

HAKKINDA

Avukat-Mihrac-Coban-Hakkinda

Avukat Mihraç Çoban Ankara Doğumludur. Osmancık Anadolu Lisesi’nden Mezun Olduktan SonraSelçukÜniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Hukuk Eğitimi Almıştır. Hukuk Fakültesinden 2017 Yılında Mezun Olmuştur. 2017 Yılında Yaptığı Avukatlık Stajının Ardından Kurduğu Hukuk Bürosuyla 2018 Yılından Beri Ankara’da Serbest Avukatlık Yapmaktadır. 2018 Yılından Itibaren Ankara Barosu CMK Servisi’nde Aktif Olarak Görev Almış, aktif olarak Ankara Barosunun Yönetim Kurullarından Olan CMK Kurulu ve Avukat Hakları Merkezi Üyesidir.

Selçuk Üniversitesi Kamu Hukuku Bölümü Yüksek Lisans programında Uluslararası Ceza Hukuku alanlarında çalışmalar yapmıştır.

Ankara Ağır Ceza Avukatı Mihraç Çoban sayısız ağır ceza mahkemelerinde duruşmalara girmiş ve yüksek başarı oranına sahiptir. Özellikle Uyuşturucu, yağma, hırsızlık davalarında Ankara Ağır Ceza Avukatı Mihraç Çoban adından sıkça bahsettirmiştir.

Çeşitli derneklerde üye olarak hukuk çalışmaları yürütmüştür. Dergilerde yayınlanmış yazı ve makaleleri bulunmaktadır.

Ankara Ağır Ceza Avukatı Mihraç Çoban , kurduğu avukatlık bürosuyla Ağırlıklı ağır ceza davaları ve ceza davaları alanlarında avukatlık yapmaktadır.

Hukuk Büromuzdaki işler Mesleki Sır, Şeffaflık ve Bağımsızlık avukatlık meslek ilkelerine tamamen uygun son derece hassasiyetle takip edilmektedir.